motoger

Kluczyk ŻUK

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Kluczyk ŻUK
Kluczyk ŻUK

Sprzedawcy części do ŻUK :

auto części słomczyn
auto części poznań
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto szrot
auto czesci zamienne
giełda części
auto kasacja części używane
giełda części poznań
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części
moto2
części używane opel
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice

Cena Kluczyk ŻUK Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych ŻUK znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Kluczyk. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Układ elektryczny. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-17 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Kluczyk do ŻUK przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Kluczyk ŻUK 1.6 2003 SUV. Tanio Kluczyk ŻUK 1.6 2003 SUV. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2008. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent ŻUK. Ten model dostępny jest w wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów kluczyk . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego ŻUK. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić ŻUK. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że ŻUK to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w ŻUK bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest ŻUK. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane kluczyk do ---. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem kluczyk. Gwarancja na kluczyk okazała się niepotrzebna, część była dobra. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak nie dostanę kluczyk na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód ŻUK. Chyba będę na motoger musiał poszukać kluczyk. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie ŻUK. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu kluczyk w ŻUK. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć kluczyk do ŻUK. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem kluczyk. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele kluczyk. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe ŻUK na części.  


KONTAKT

tanio Kluczyk ŻUK

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Kluczyk ŻUK
Copyright © 2025. MOTOGER.pl